Ostatnio myślałem nad oryginalnymi sposobami na przebycie drogi z domu do kościoła, a na następnie na sale weselną. Nie mam na myśli żadnego szalonego lub nierealnego sposobu typu lot balonem, tylko przejazd udekorowanym pojazdem zabytkowym.

 Pewnie powiecie że jestem szalony, w takim dniu jak ślub rezygnować z wygodnej kanapy, wyciszonego wnętrza limuzyny, no i rzecz najważniejsza – w upały tak kochanej przez wszystkich klimatyzacji (nie wspominając już o tym że połowa społeczeństwa nie potrafi z niej korzystać, ale nie jest to miejsce na tego typu dyskusje). Chciałbym się podzielić z Wami moimi obawami i pozytywnymi aspektami tego wyboru. Zacznijmy jednak od obaw, największą jest to że jest to pojazd leciwy i wszystko może się wydarzyć, czyli istnieje możliwość że tym „antykiem” nie dojedziemy tam gdzie zaplanowaliśmy, bo np. silnik wydał z siebie ostatnie tchnienie i dalej nie pojedzie, i co wtedy?? Niestety koniec z naszej bajkowej podróży do ołtarza. Ale to chyba najbardziej pesymistyczna wersja. I chyba jedyna wada tego wyboru, choć w sumie to i ona wprowadza troszkę adrenaliny w całą zabawę i może być całkiem fajnie. A teraz przejdę do samych zalet. Czyż nie chcielibyście jadąc do kościoła siedzieć na skórzanych fotelach w samochodzie, na którego wszyscy przechodnie spoglądają i pewnie zazdroszczą Wam, że to Wy siedzicie w środku a nie “oni”. Na pewno przejażdżka takim oryginalnym samochodem będzie dużo dłużej przez Was wspominana, niż jazda zwykłym pospolitym VW którego można spotkać na każdym kroku na drodze. Wbrew pozorom wynajęcie takiego samochodu to koszt porównywalny po wynajęcia innej luksusowej limuzyny, więc może warto zaryzykować?? Może to jedyna okazja w życiu aby przejechać się takim „zabytkiem”? Tym bardziej w jedną z najważniejszych podróży w naszym życiu.

 Decyzja należy do każdego z Was, ja już wybrałem, najprawdopodobniej będzie to czarna Warszawa udekorowana w białą kompozycję kwiatów.

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Sala weselna - Zabrze

Prezentujemy sale weselne, domy przyjęć, restauracje - to właśnie tutaj możesz zorganizować swoje przyjęcie weselne. Wystrój wnętrz, kuchnia, obsługa kelnerska - wszystko ma znaczenie.

Sala weselna - Rybnik

Prezentujemy na naszych stronach dom przyjęć, restaurację Bavaria z Rybnika - miejsce, w którym zorganizujecie Państwo uroczystość weselną. Dodaj opinię na temat tego miejsca, zostaw swój komentarz na temat kuchni.

Dekoracje ślubne - Rybnik

Dekoracje kościoła, sali weselnej, samochodu i wielu innych miejsc, w których w dniu ślubu pojawia się Para Młoda. Znajdź na terenie Rybnika firmę zajmującą się dekorowaniem uroczystości ślubnych i weselnych! Zobacz opinie i komentarze!