Ostatnio myślałem nad oryginalnymi sposobami na przebycie drogi z domu do kościoła, a na następnie na sale weselną. Nie mam na myśli żadnego szalonego lub nierealnego sposobu typu lot balonem, tylko przejazd udekorowanym pojazdem zabytkowym.

 Pewnie powiecie że jestem szalony, w takim dniu jak ślub rezygnować z wygodnej kanapy, wyciszonego wnętrza limuzyny, no i rzecz najważniejsza – w upały tak kochanej przez wszystkich klimatyzacji (nie wspominając już o tym że połowa społeczeństwa nie potrafi z niej korzystać, ale nie jest to miejsce na tego typu dyskusje). Chciałbym się podzielić z Wami moimi obawami i pozytywnymi aspektami tego wyboru. Zacznijmy jednak od obaw, największą jest to że jest to pojazd leciwy i wszystko może się wydarzyć, czyli istnieje możliwość że tym „antykiem” nie dojedziemy tam gdzie zaplanowaliśmy, bo np. silnik wydał z siebie ostatnie tchnienie i dalej nie pojedzie, i co wtedy?? Niestety koniec z naszej bajkowej podróży do ołtarza. Ale to chyba najbardziej pesymistyczna wersja. I chyba jedyna wada tego wyboru, choć w sumie to i ona wprowadza troszkę adrenaliny w całą zabawę i może być całkiem fajnie. A teraz przejdę do samych zalet. Czyż nie chcielibyście jadąc do kościoła siedzieć na skórzanych fotelach w samochodzie, na którego wszyscy przechodnie spoglądają i pewnie zazdroszczą Wam, że to Wy siedzicie w środku a nie “oni”. Na pewno przejażdżka takim oryginalnym samochodem będzie dużo dłużej przez Was wspominana, niż jazda zwykłym pospolitym VW którego można spotkać na każdym kroku na drodze. Wbrew pozorom wynajęcie takiego samochodu to koszt porównywalny po wynajęcia innej luksusowej limuzyny, więc może warto zaryzykować?? Może to jedyna okazja w życiu aby przejechać się takim „zabytkiem”? Tym bardziej w jedną z najważniejszych podróży w naszym życiu.

 Decyzja należy do każdego z Was, ja już wybrałem, najprawdopodobniej będzie to czarna Warszawa udekorowana w białą kompozycję kwiatów.

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ślub w kościele

Kilkanaście miesięcy przed dniem ślubu zadajemy sobie wiele pytań. Jednym z nich jest - organizacja ceremonii zaślubin w kościele. Tu pojawia się pytanie - czy zorganizować ślub w naszej parafii, czy może wybrać malutki kościółek w górach?

Sala weselna - Śląsk
Poszukujesz idealnego miejsca na swoją uroczystość weselną? Zobacz oferty domów weselnych, sal balowych, restauracji, hoteli i wielu innych firm. Zobacz najpiękniejsze miejsca na organizację wesela! Zobacz sale weselne na Śląsku
Dekoracje ślubne - Tychy

Dekoracje ślubne i weselne w Tychach i okolicach - dekorowanie kościołów, bukiety ślubne, strojenie samochodów weselnych i wiele innych. Ogłoszenia, opinie, komentarze - zapraszamy!