PageLines- dekoracje_slubne_katowice.jpg       Katowice to duże miasto na Śląsku, w którym znajdziemy mnóstwo firm z branży weselnej. Bez najmniejszego problemu znajdziemy tutaj firmy wynajmujące samochody do ślubu, sale weselne, dekoratorów ślubnych, czy zespół na wesele. Jakość usług oferowanych przez poszczególne firmy jest bardzo wysoka, a co za tym idzie klient – w tym przypadku Para Młoda – otrzymuje kompleksową obsługę uroczystości ślubnej w kościele oraz weselnej na sali.Poniżej prezentujemy firmy zajmujące się profesjonalnym dekorowaniem uroczystości ślubnych i weselnych. Zapraszamy również do dodawania komentarzy i opisów poszczególnych firm! Zależy nam na tym, by pokazać prawdziwy obraz poszczególnych produktów i firm z terenu Katowic. Oczywiście znajdują się tutaj firmy dekoracyjne nie tylko z miasta Katowice, ale także te firmy, które są z innych Ślaskich miast, ale świadczą usługi również na terenie Katowic.

Zakres usług dekoracyjnych:

 • dekorowanie kościoła – ozdabianie alejki ślubnej (dywany ślubne, pokrowce na krzesła, stojaki, świeczniki, lampiony itp.)
 • dekoracje sali weselnej – świeże kwiaty, wazony, dekoracje stołów
 • dekorowanie samochodów do ślubu
 • strojenie domu panny młodej i pana młodego
 • florystyka ślubna – bukiety ślubne, butonierki itp.

dekoracje ślubne - Studio Jaśminum - Katowice

Firma działa na terenie całego województwa śląskiego, w ofercie dekoracje ślubne kościoła, sali weselnej, samochodu. Pasja do dekoracji  – to podstawowy wyróżnik firmy. KONTAKT: info@studiojasminum.pl

Dekoracje ślubów i wesel - Katowice

W ofercie firmy – dekorowani kościoła, sali weselnej, samochodu ślubnego. Wysoka jakość usług i konkurencyjne ceny – to wyróżnik. KONTAKT: www.dekorado.pl, studio@dekorado.pl, tel. kom. 796 715 648

Inspira Studio - dekoracje ślubne - Katowice

Firma działa na rynku ślubnych i weselnych dekoracji od 2008 roku. W ofercie usługi na terenie Katowic, a także całego Zagłębia. KONTAKT: INSPIRA STUDIO
tel. kom.: 608 069 389

   Dekoracje ślubów i wesel w Katowicach - dodaj firmę

3 Responses to Dekoracje ślubne – Katowice

 1. Mycha napisał(a):

  Polecam Dekorado z Rybnika – robią też w Katowicach dekoracje. Myśmy mieli przyjemność współpracować z nimi i mieliśmy piękny ślub i w kościele i na sali. Polecam!!!!

 2. Gość napisał(a):

  Niestety mam podobne doświadczenia z tą firmą. Ogólnie odradzam współpracę. Są w Katowicach lepsze firmy. Polecam wam Kwiaciarnię Zielona Oliwka – super bukiety ślubne!

 3. Anita napisał(a):

  Chciałam przestrzec inne Pary Młode przed firmą z Jaworzna – nie dość, że owa Pani kopiuje inne firmy bezlitośnie, to jeszcze żądają za to masakrycznych kwot. Ja niestety dopiero po ślubie się przekonałam, że przepłaciłam. Dużo lepsze wykonanie podróbki znalazłam na stronie innej firmy. Z ciekawości zadzwoniłam i okazało się że zmarnowałam 900 złotych. Uważajcie na na nią! Anita

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dekoracje kościoła - Cały Śląsk

Zapraszamy do wyjątkowego świata dekoracji ślubnych i weselnych. Posiadamy własne krzesła i klęczniki do dekoracji kościoła, dywany - biały, czerwony, bordowy. Oferujemy usługi na terenie całego Śląska.

Samochód ślubny - Katowice

W Katowicach i okolicach znajdziemy mnóstwo firm wynajmujących samochody weselne, czy ślubne. Kabriolet, limuzyna, a może retro? Znajdz z nami wymarzony pojazd ślubny w Katowicach.Opinie i komentarze!

Ślub i wesele na Śląsku
Ważne i najważniejsze informacje na temat organizacji ślubu i wesela na Śląsku. Podpowiedzi dotyczące wyboru sali weselnej, samochodu,  dekoracji ślubnych i wielu innych.
Sala weselna - Katowice

Dworki, pałace, domy przyjęć okolicznościowych oraz sale weselne na wynajem - zobacz miejsca, w których możesz zorganizować wesele w Katowicach i najbliższych okolicach. Serdecznie zapraszamy!