Dekoracje ślubne i weselne w Rybniku – w mieście znajdziemy olbrzymi wybór firm zajmujących się profesjonalnym dekorowaniem ślubów i wesel. Kościół, sala weselne, samochód ślubny – każde z miejsc musi wyglądać na czas ślubu wyjątkowo, aby zaoszczędzić czas oraz niepotrzebnego stresu, warto pomyśleć o zatrudnieniu specjalistów. Wśród Rybnickich firm znajdziemy zarówno te mniejsze firmy, kwiaciarnie, a także profesjonalne firmy dekoracyjne zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel. Warto postawić na firmę z bogatym doświadczeniem oraz dużym asortymentem elementów do dekoracji uroczystości, w tym wypadku kwiaciarnia może nie wystarczyć. Są bowiem firmy, które posiadają w swoich zasobach:

– pokrowce na krzesła ślubne
– stojaki, świeczniki, lampiony, wazony itp. itd.

Są również firmy, które posiadają krzesła ślubne i wiele innych elementów. Na taką firmę z całą pewnością warto postawić.

4 Responses to Dekoracje ślubne – Rybnik

 1. Milena napisał(a):

  Taka czy inna firma zajmująca się dekorowaniem uroczystości – moim zdaniem można również dobrze i ładnie udekorować ślub i wesele samemu. Coraz więcej firm na rynku Śląskim oferuje wynajem poszczególnych elementów do dekoracji. Mój ślub, który odbył się w Rybniku w Bazylice udekorowały mi koleżanki z pracy – w prezencie. Dywan czerwony był wynajęty, stojaki na świeczki i kwiaty również. Nasz ślub był najpiękniejszy na świecie 😉 Jeśli natomiast ktoś ma na tyle kasy żeby wynająć profesjonalną firmę – można i z takiej skorzystać. Na szczęście mamy wolny rynek i każdy może robic to co chce!

 2. Justa napisał(a):

  Osobiście współpracowałam na swoim weselu z kwiaciarnią, bo nie widziałam wtedy że sa takie profesjonalne firmy w naszym regionie. W moim przypadku była to kwiaciarnia Dziwoki – http://www.dziwoki.pl/ ale byłam niedawno na ślubie w kościele u kuzynki i u niej również dekorowała firma Dekorado – http://www.dekorado.pl – ślub był przepiękny!

 3. Anita Włosowicz-Gancarz napisał(a):

  My również chcielibyśmy podziękować Pani Dianie z firmy Dekorado za współpracę z nami. Mieliśmy przed uroczystością w kościele wiele wątpliwości, ale po ślubie okazało się że zachwyceni byli wszyscy, a nasze video z uroczystości na zawsze będzie przepięknie udekorowane. Wszystko było dopięte na ostatni guzik – kwiaty przepiękne, dekoracje po prostu z naszych marzeń! Wszytko było przepiękne! Rozmawialiśmy również z Panią z firmy Alexdekor, ale nie przekonała nas do swojej wizji, chociaż też realizacje na stronie przemawiać mogą. Jeśli jednak mamy kogoś z czystym sumieniem polecić to właśnie firmę Dekorado z Rybnika

 4. Wronika napisał(a):

  Współpracowałam podczas swojego przyjęcia weselnego z firmą Dekorado – mogę Wam tylko i wyłącznie polecić. Przepiękne bukiety ślubne, dekoracja sali na najwyższym poziomie – mieliśmy wesele w restauracji Korona w Rybniku. Każdy szczegół dopracowany, wypożyczyłam nawet pokrowce. Po wystrojeniu sali nawet właścicielka była zszokowana wyglądem. Do kościoła mają nawet własne krzesła i klęczniki a także dywan biały. Słowem obsługa kompleksowa. Nie polecam mniejszych firm bo i tak trzeba później załatwiać resztą u innych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Sale weselne w Rybniku

Przedstawiamy ofertę domów przyjęć i sal weselnych z terenu Rybnika i okolic. W mieście mamy do wyboru szeroki wachlarz ofert lokali weselnych.  Zobacz opinie internautów dotyczące Rybnickich sal weselnych i innych tego typu lokali.

Dekoracje ślubne - Rybnik

Dekoracje kościoła, sali weselnej, samochodu i wielu innych miejsc, w których w dniu ślubu pojawia się Para Młoda. Znajdź na terenie Rybnika firmę zajmującą się dekorowaniem uroczystości ślubnych i weselnych! Zobacz opinie i komentarze! 

Sala weselna - Rybnik

Prezentujemy na naszych stronach dom przyjęć, restaurację Bavaria z Rybnika - miejsce, w którym zorganizujecie Państwo uroczystość weselną. Dodaj opinię na temat tego miejsca, zostaw swój komentarz na temat kuchni.

Ślub i wesele na Śląsku
Ważne i najważniejsze informacje na temat organizacji ślubu i wesela na Śląsku. Podpowiedzi dotyczące wyboru sali weselnej, samochodu,  dekoracji ślubnych i wielu innych.