Trudno dziś jednoznacznie określić, jak powinna wyglądać dekoracja kościoła. Są jednak elementy, które powinniśmy wziąć pod uwagę podczas planowania naszego ślubu. Po pierwsze primo! Nie można przesadnie w tym dniu oszczędzać – albo nie robimy nic, albo robimy to od początku do końca profesjonalnie.

    Byliśmy bowiem ostatnio świadkami zdarzenia w jednym z Rybnickich kościołów – Panna Młoda podczas drogi do ołtarza zahaczyła nogą o pseudo biały dywan i niestety trzeba było Pannę ratować z upadku. Wszystko przez pseudo dywan do dekoracji kościoła. Otóż w Internecie można znaleźć oferty sprzedaży w bardzo konkurencyjnej cenie nakładki na dywan księdza. To materiał tiuo – podobny, który ma jedynie przysłonić wzorzysty dywan księdza. Niestety bardzo często nie przylega on do dywanu, faluje się i wygina, efekt może być przerażający. Mieliśmy już podczas minionego sezonu mnóstwo informacji od klientów, którzy dali się nabrać na tani pseudo dywan ślubny. Niestety w konsekwencji i tak trzeba było wynająć profesjonalny dywan do dekoracji kościoła. Wydatek – podwójny. Jak to się mówi, zwłaszcza podczas ślubu i wesela nie stać nas na oszczędność. Podobnie jest z układaniem świec na podłodze – bez zabezpieczenia w postaci szklanek czy lampionów. Wszystko OK. – ma być tanio, ale co gdy tiul na ławkach zajmie się ogniem? Pochodnia gotowa! Są oczywiście osoby, które tak organizują swoją uroczystość ślubną, by ślub był w okolicach świątecznych, gdy i kwiatów w kościele jest dużo i dekoracje również się pojawiają. Oczywiście w żadnym wypadku nie jest tak, że namawiamy Was tylko i wyłącznie do skorzystania z profesjonalnej firmy dekoracyjnej, można przecież również zrobić to samemu, ale weźmy pod uwagę, że skromnie udekorowany kościół, bez dywanu białego, czerwonego, krzeseł ślubnych czy innych elementów, także będzie przepięknie wyglądać. Nie róbmy nic na siłę – przecież kościół sam w sobie zawsze jest przepiękny, a dekoracja – owszem dodaje uroku, ale jeśli już chcemy coś robić zróbmy to od początku do końca profesjonalnie. Inna sprawa, że wynajem dekoracji ślubnych to wcale nie taki wysoki koszt w porównaniu z zakupem poszczególnych elementów.

       Reasumując – róbmy wszystko z głową, tak abyśmy po uroczystości ślubnej niczego nie żałowali. Mowa tutaj oczywiście nie tylko o wystroju, ale także zasobności naszego portfela. Wszystko w ramach zdrowego rozsądku.

Polecamy swoje usługi dekoracyjne – dekorowanie kościoła na ślub

DEKORADO – dekoracje ślubne i weselne

44-200 Rybnik

ul. Zebrzydowicka 137

www.dekorado.pl

studio@dekorado.pl

tel. +48 793 992 662

tel. +48 600 120 662

 

Share →

One Response to Dekorowanie kościoła a oszczędności

  1. Kamil napisał(a):

    Zgadzam się w 100%. Idźmy w jakość a nie ilość. Lepiej raz wydać pieniądze na dobre dekoracje niż dwa razy na kiepskiej jakości.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Sale weselne w Rybniku

Przedstawiamy ofertę domów przyjęć i sal weselnych z terenu Rybnika i okolic. W mieście mamy do wyboru szeroki wachlarz ofert lokali weselnych.  Zobacz opinie internautów dotyczące Rybnickich sal weselnych i innych tego typu lokali.

Zespół weselny - Rybnik

Poszukiwania idealnego zespołu weselnego lub DJ trzeba zacząć nawet na kilkanaście miesięcy przed uroczystością ślubną. W Śląskim Poradniku Ślubnym prezentujemy zespoły weselne z Rybnika i najbliższych okolic. Opinie i komentarze! 

Sala weselna - Bielsko-Biała

Prezentujemy Państwu najlepsze lokale, w których z powodzeniem można zorganizować przyjęcie weselne. Ilość gości, lokalizacja oraz cena - to wszystko ma znaczenie. Zobacz sale weselne na terenie Bielska - Białej.