Mając już zarezerwowany termin, salę weselną, opracowane menu, wybraną suknie i garnitur należało by pomyśleć o jakimś środku transportu, bo w końcu piechotą do ślubu to trochę nie fajnie. Choć w dobie oszczędności i ekologi jest to jakiś pomysł. Ale skupmy się jednak na tradycyjnym środku transportu czyli samochodzie. 

Bywają ludzie dla których czym pojadą do ślubu niema większego znaczenia, ważne żeby dojechać do  kościoła i nie zmoknąć. Ale większość z nas ma swoje gusta i wizję ślubu w której ujęty jest wymarzony samochód w którym podjedziemy pod kościół, i zapewne musi być to długa biała limuzyna, wystrojona kwiatami i oczywiście z tabliczką „NOWOŻEŃCY”. Co bardziej oryginalni ludzie wybierają klasyczne samochody, specjalnie odrestaurowane pojazdy zabytkowe które są wynajmowane na takie okazje. Wtedy mamy pewność że goście i sąsiedzie na dłużej zapamiętają czym jechaliśmy do ślubu. A więc tak naprawdę pole to popisu w tej kwestii, mamy równie duże a może i większe niż przy wyborze menu weselnego. Bo to jakim samochodem jedziemy to tylko połowa problemu, drugą jest to jak ten pojazd przystroimy, a tu aż głowa boli od koncepcji dekoracyjnych. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i możliwości finansowych.  Więc można sierdzić że dla każdy z nas na hasło idealny pojazd to ślubu pomyśli o czymś innym.

Moja, osobista myśl by była taka – dwa rowery pewnie wyda się Wam to dziwne, ale wtedy można połączyć ze sobą 2 miłości, kobietę i rower, albo jak kto woli rower i kobietę.  Ale jak wcześniej pisałem wyżej, chciałbym mieć dach nad głową, to pewnie pojadę swoim samochodem.

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zespoły weselne - Żory

Uroczystość weselna na sali kojarzy nam się przede wszystkim z domrą zabawą. Jeśli tak, to niezbędny jest zespół weselny, dj, wodzirej! Zobacz gdzie w Żorach znaleźć najlepszy zespół weselny, zobacz opinie i komentarze na temat poszczególnych zespołów! 

Dom weselny w Katowicach

Prezentujemy salę weselną CALVADOS w Katowicach. Przepiękne wnętrza, wyjątkowa atmosfera oraz doskonała kuchnia - to podstawowe zalety miejsca.  Zobacz prezentację na stronach Śląskiego Poradnika Ślubnego.

Sala weselna - Artor - Rybnik, Żory, Racibórz

Idealne miejsce do organizacji uroczystości weselnych. Obszerna, dobrze wyposażona sala, wyśmienita kuchnia oraz bardzo urokliwa lokalizacja. Zapraszamy mieszkańców Żor, Rybnika, Raciborza i wielu innych okolicznych miast.