Mając już zarezerwowany termin, salę weselną, opracowane menu, wybraną suknie i garnitur należało by pomyśleć o jakimś środku transportu, bo w końcu piechotą do ślubu to trochę nie fajnie. Choć w dobie oszczędności i ekologi jest to jakiś pomysł. Ale skupmy się jednak na tradycyjnym środku transportu czyli samochodzie. 

Bywają ludzie dla których czym pojadą do ślubu niema większego znaczenia, ważne żeby dojechać do  kościoła i nie zmoknąć. Ale większość z nas ma swoje gusta i wizję ślubu w której ujęty jest wymarzony samochód w którym podjedziemy pod kościół, i zapewne musi być to długa biała limuzyna, wystrojona kwiatami i oczywiście z tabliczką „NOWOŻEŃCY”. Co bardziej oryginalni ludzie wybierają klasyczne samochody, specjalnie odrestaurowane pojazdy zabytkowe które są wynajmowane na takie okazje. Wtedy mamy pewność że goście i sąsiedzie na dłużej zapamiętają czym jechaliśmy do ślubu. A więc tak naprawdę pole to popisu w tej kwestii, mamy równie duże a może i większe niż przy wyborze menu weselnego. Bo to jakim samochodem jedziemy to tylko połowa problemu, drugą jest to jak ten pojazd przystroimy, a tu aż głowa boli od koncepcji dekoracyjnych. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i możliwości finansowych.  Więc można sierdzić że dla każdy z nas na hasło idealny pojazd to ślubu pomyśli o czymś innym.

Moja, osobista myśl by była taka – dwa rowery pewnie wyda się Wam to dziwne, ale wtedy można połączyć ze sobą 2 miłości, kobietę i rower, albo jak kto woli rower i kobietę.  Ale jak wcześniej pisałem wyżej, chciałbym mieć dach nad głową, to pewnie pojadę swoim samochodem.

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dekoracje ślubne - Katowice

Dekorowanie sal weselnych, samochodów ślubnych, kościołów i wiele innych - zobacz która firma udekoruje Waszą uroczystości ślubną w kościele i weselną na sali weselnej.

Auto do ślubu - Gliwice

Poszukujesz samochodu do ślubu w Gliwicach? Zobacz najlepsze oferty firm zajmujących się wynajmem aut ślubnych - limuzyny, kabriolety, nowoczesne samochody i wiele innych. Zostaw opinię, dodaj komentarz!

Sale weselne - Cieszyn

Domy weselne, wesela, sale weselne - oferta ślubna z Cieszyna. Najlepsze lokale w mieście i w najbliższych okolicach. Zobacz gdzie warto zorganizować przyjęcie weselne marzeń! Znajd z nami wymarzone miejsce na uroczystość weselną.