Kokarda na samochód w prezencie

Czerwona kokarda prezentuje się idealnie niemal na każdym kolorze samochodu.

   Przedstawiamy Państwu firmę zajmującą się profesjonalnym dekorowaniem samochodów. Tym razem prezentujemy kokardę na samochód prezent! Coraz częściej, czy to w salonach samochodowych, firmach prywatnych, czy w celach prywatnych samochody wręczane są pracownikom, członkom rodziny. Aby dodać splendoru w momencie wręczania kluczyków do samochodu, jest on dekorowany za pomocą olbrzymiej kokardy – na przykład czerwonej. Oczywiście w tym przypadku wybór kolorystyki zależy od wielu niezwykle istotnych czynników – kolor pojazdu, indywidualne potrzeby osoby, której samochód prezent zostanie wręczony. Nasza kokarda jest olbrzymich rozmiarów, sprawdziła się w ekstremalnych warunkach – podróżowała na dachach samochodów z jednego z salonów samochodowych w Krakowie, nasze kokardy wielokrotnie wysyłamy także do Warszawy, Wrocławia, Krakowa i innych podobnych miast. Gwarantujemy iż Państwa samochód będzie prezentował się wyśmienicie jako prezent! Kokardę można zamocować zarówno na masce samochodu, jak i na dachu – zawsze będzie się prezentować wyjątkowo.Zapakowane kokardy wraz ze wstęgami wysyłamy do Państwa firmą kurierską – montaż zamie Państwu maksymalnie 15 minut a klienci będą na pewno oszołomieni tak przyozdobionym pojazdem, tym bardziej, że ma on być wręczony jako prezent, lub nagroda w konkursie! Wielokrotnie współpracowaliśmy już także z osobami prywatnymi, którym zależało na tym, by z klasą i gustem wręczyć ukochanej osobie lub pracownikowi nowy samochód. Gwarantujemy iż wręczony w ten sposób prezent będzie wyjątkową niespodzianką na każdą okazję!

Przy większej ilości zamówionych kokard możecie Państwo liczyć na rabaty i zniżki, dla Salonów Samochodowych na stałe z nami współpracujących posiadamy ofertę specjalną.Kolorystyka kokardy – dowolna. Część centralną kokardy (tzw. kotylion) montujemy do maski samochodu, dachu lub szyby za pomocą silikonowej przyssawki a wstęgi okalające podklejamy pod zderzak lub progi samochodu za pomocą tasiemki biurowe (nie polecamy taśmy dwustronnej, gdyż może uszkodzić lakier przy demontażu). 

kokarda na samochód

 

KONTAKT:

DEKORADO – kokardy dekoracyjne na samochód w prezencie 

+48 793 992 662

+48 796 715 648

Kokarda na samochód – ZOBACZ WIĘCEJ!

kokarda-na-samochod-prezent

Share →

One Response to Kokarda dekoracyjna – samochód prezent

  1. Grzegorz napisał(a):

    Witam, jestem zainteresowany zakupem kokardy czerwonej/białej (“Kokarda dekoracyjna – samochód prezent”) lub ewentualnie samej dużej kokardy aby móc ją nakleić na przednią szyb lub dach auta. Prosze o w miare szybkie przesłanie ceny. Interesuje mnie sprzedaż wysyłkowa ponieważ jestem z Warszawy.

    Serdecznie pozdrawiam,
    Grzegorz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zespół weselny - Tarnowskie Góry

Zespół weselny, dj, orkiestra, wodzirej - w Tarnowskich Górach szukamy muzyków, których warto polecić! Zobacz ogłoszenia firm, opinie, komentarze i opisy. Szukasz zespołu weselnego na swoje wesele - zobacz koniecznie!

Sala weselna - Rybnik

Prezentujemy na naszych stronach dom przyjęć, restaurację Bavaria z Rybnika - miejsce, w którym zorganizujecie Państwo uroczystość weselną. Dodaj opinię na temat tego miejsca, zostaw swój komentarz na temat kuchni.

Sala weselna - Tarnowskie Góry

Dworek, restauracja, dom weselny, a może hotel - zobacz gdzie w Tarnowskich Górach znajdziesz miejsce na swoje wesele. Co ciekawe znajdziemy tutaj zarówno większe lokale mogące pomieścić 200-300 osób ale i te bardziej kameralne.