Organizacja przyjęcia weselnego wiąże się nie tylko ze sporym wydatkiem, ale także z dużą ilością czasu poświęcona na wszelkiego rodzaju dojazdy, spotkania, rozmowy. Pomijając temat wielu niepotrzebnych, tak naprawdę kłótni, dochodzimy do wniosku, że jest to temat bardzo rozległy. Niestety podczas naszego wymarzonego przyjęcia, trzeba liczyć się także z pewnymi stratami.

 

    Myli się ten kto myśli, że przyjęcie weselne ogranicza się do rozmów i kulturalnej zabawy. Podczas wielu wesel dochodzi do sytuacji, które mieć miejsca tam nie powinny. Wyobraźmy sobie grupkę młodych ludzi, którzy po wypiciu sporej ilości alkoholu, podczas odtwarzania jednej z ballad wyciągają z kieszeni zapalniczki i wymachując rękami podpalają girlandę z balonów. W konsekwencji dochodzi do pożaru lokalu i mamy nieoczekiwany finał nasze imprezy weselnej. Proszę mi wierzyć, że nie są to historie wyssane z palca. Kto zatem powinien zadbać o bezpieczeństwo naszej uroczystości? Ktoś z personelu domu weselnego powie – to para młoda powinna dbać o bezpieczeństwo gości i lokalu. Tylko jak tu non stop kogoś upominać, skoro przecież to nasz dzień – z marzeń i snów. Okazuje się, że można zaangażować w proces ochrony naszych ślubnych świadków. Co prawda będzie to kolejny obowiązek na ich barkach, ale w zamian my będziemy mieć uroczystość tylko dla siebie. Pamiętajmy, że tak naprawdę nieoczekiwane zdarzenia wychodzą na światło dzienne zwykle grubo po północy, wtedy gdy nasi goście są w ferworze zabawy. Warto wcześniej wyjaśnić naszym gościom jak nie powinni się zachowywać, by reguły były jasne i czytelne, by nasz ślub i wesele nie przeszły z zupełnie innego powodu do historii. Nasz ślub ma być najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Żar i płomienie zabierzmy ze sobą lepiej na noc poślubną 😉  

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zespół weselny - Tarnowskie Góry

Zespół weselny, dj, orkiestra, wodzirej - w Tarnowskich Górach szukamy muzyków, których warto polecić! Zobacz ogłoszenia firm, opinie, komentarze i opisy. Szukasz zespołu weselnego na swoje wesele - zobacz koniecznie!

Auto do ślubu - Żory

Poszukujesz samochodu weselnego w Żorach? Zobacz oferty firm z tej okolicy - limuzyny, retro, klasyczne, a może SUV'y? Katalog najlepszych firm wynajmujących pojazdy ślubne tylko w Śląskim Poradniku Ślubnym. 

Sala weselna - Żory

Najpiękniejsze sale weselne, domy przyjęć w mieście Żory i okolicach. Planujesz uroczystość weselną? Zobacz gdzie w najbliższej okolicy znajdziesz najlepszą salę weselną! Opinie i komentarze dotyczące poszczególnych firm z okolicy!