Firma STRONARIUM, właściciel portalu internetowego ślubny-porandik.pl, dokłada wszelkich starań by użytkownicy serwisu internetowego mieli poczucie respektowania najważniejszych praw, w głównej mierze zależy nam na prawach dotyczących ochrony danych osobowych – to dziś bardzo ważne, zwłaszcza w sieci internetowej. Stąd też pomysł by gromadzić tylko i wyłącznie niezbędne informacje dotyczące użytkowników naszego serwisu. Podczas rejestracji potrzebny jest nam Państwa login/nazwę firmy oraz adres mailowy! To niezbędne minimum by móc zamieścić wpis na naszej stronie internetowej. Aby nieco wyjaśnić jak działają mechanizmy i procedury związane z nowymi wpisami dotyczącymi firm z branży ślubno-weselnej, stworzyliśmy właśnie tą stronę! Polityka prywatności to także pod strona naszego serwisu, którą proponujemy odwiedzić zanim podejmiecie Państwo decyzję o dodaniu komentarza do poszczególnych pod stron. Jednocześnie informujemy iż każdy wpis przesyłany jest do nas za pośrednictwem maila lub formularza znajdującego się w poszczególnych działach. Prosimy o przesłanie opisu Państwa działalności, zdjęć, danych kontaktowych oraz zgody na publikację wspomnianych wyżej danych. Zależy nam na tym by serwis był czytelny dla potencjalnych, przyszłych Par Młodych, stałość o poprawność wpisów do naszego katalogu! Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu akceptujesz zasady zawarte w naszej Polityce Prywatności.

WAŻNE!

Dane zbierane podczas rejestracji oraz podczas komentowania wpisów: Aby komentować poszczególne wpisy/informacje dotyczące danych firm, których wpisy zostały zamieszczone przez moderatorów strony, trzeba się zarejestrować. W tym celu trzeba podać login oraz adres mailowy. Po potwierdzeniu rejestracji można dodawać komentarze, które zawsze moderowane i w końcowej fazie akceptowane lub nie przez moderatorów serwisu!  Podanie wspomnianych wyżej danych, jest niezbędne do pełnego korzystania z serwisu. W przypadku rejestracji na naszych stronach nowej firmy z branży ślubno-weselnej prosimy o przesłanie tylko i wyłącznie danych firmy, której wpis ma się pojawić na naszych stronach. W tym przypadku Państwa adres mailowy wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do kontaktu celem ustalenia szczegółów wpisu. Chyba że adres mailowy zostanie podany w formularzu. Zapewniamy iż będziemy się kontaktować z Państwem tylko i wyłącznie celem przedłużenia ważności wpisu o kolejny okres abonamentowy.

Dane przekazywane podczas dodawania wpisów do katalogu firm ślubnych: Rejestrując swoją firmę na stronach Śląskiego Poradnika Ślubnego podajemy dane niezbędne do prezentacji internetowej. Jednocześnie akceptujemy regulamin związany z emisją ogłoszenia. W poszczególnych polach formularza prosimy umieszczać dane tylko i wyłącznie związane z Państwa firmą, tak by dane prywatne nie pojawiały się w tym miejscu. Takie pola jak:

NAZWA FIRMY, TELEFON KONTAKTOWY, ADRES MAILOWY, ADRES SIEDZIBY FIRMY, STRONA INTERNETOWA

Z założenia mają wskazywać tylko i wyłącznie dane dotyczące firmy, prosimy nie wpisywać danych prywatnych. Przy okazji gwarantujemy iż nie będziemy wykorzystywać Państwa adresu mailowego, telefonicznego, internetowego do celów innych niż obsługa wpisu zawartego na stronie Poradnika.  Dodając wpis na naszą stronę zgadzacie się Państwo z:

– Publikacją zdjęć, logotypów oraz tekstu.

Jednocześnie gwarantujecie Państwo iż:

– wysłane do nas zdjęcia są Państwa własnością, tekst nie został skopiowany z innych stron – jest unikalny. Wpisy nie spełniające tych wymogów będą usuwane przez naszych moderatorów, bądż ich publikacja nie dojdzie do skutku. Zastrzegamy sobie także prawo do zmian w poszczególnych wpisach Śląskiego Poradnika Ślubnego.

Wpisy dotyczące prezentacji firm z branży ślubno-weselnej na stronach Śląskiego Poradnika Ślubnego

W przypadku WPISU DARMOWEGO w zamian na polubienie strony FANPAGE na Facebooku, Śląski Poradnik Ślubny gwarantuje emisję darmowego wpisu przez okres jednego roku, licząc od momentu publikacji wpisu.

W przypadku WPISU PROMO 49 oraz WPISU EXTRA 99 publikacja następuje po przesłaniu odpowiedniej kwoty na następujące konto bankowe:

STUDIO DEKORACYJNO PROJEKTOWE

44-200 Rybnik

ul. Mahoniowa 37

ING Bank Ślaski: 72 1050 1344 1000 0091 3273 3685

Prezentacje publikujemy do 48h od momentu zaksięgowania odpowiedniej kwoty na naszym koncie. Najczęściej jednak następuje to dużo szybciej.

Dane,  które przekazywane są w sposób automatyczny: Podczas odwiedzania naszego serwisu, automatycznie zbierane są dane dotyczące Państwa wizyty, mowa tutaj o:

– adresie IP

– nazwie domeny

– rodzaju przeglądarki, z której Państwo korzystacie

Warto zaznaczyć, iż uzyskane w ten sposób dane nie są w żaden sposób zagwarantować otrzymania danych kontaktowych do Państwa!

Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu.

KOMENTARZE

Opisy i komentarze dotyczące firm z branży ślubnej może dodać każdy kto wcześniej poda swoje imię. Komentarze można dodawać przez całą dobę. Zanim zostaną zamieszczone na stronie, muszą być wcześniej zaakceptowane przez moderatora strony. Zabronione jest używanie słów wulgarnych, obraźliwych.

WAŻNE! ZA TREŚĆ DODAWANYCH KOMENTARZY slubny-poradnik.pl NIE ODPOWIADA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Sala weselna - Śląsk
Poszukujesz idealnego miejsca na swoją uroczystość weselną? Zobacz oferty domów weselnych, sal balowych, restauracji, hoteli i wielu innych firm. Zobacz najpiękniejsze miejsca na organizację wesela! Zobacz sale weselne na Śląsku
Sale weselne w Rybniku

Przedstawiamy ofertę domów przyjęć i sal weselnych z terenu Rybnika i okolic. W mieście mamy do wyboru szeroki wachlarz ofert lokali weselnych.  Zobacz opinie internautów dotyczące Rybnickich sal weselnych i innych tego typu lokali.

Ślubna strona www

Sprawdzamy jakie są zalety własnej ślubnej strony internetowej. Lista prezentów, publikacja zdjęć ślubnych, adresy - kościół, sala weselna i wiele innych. Zobacz dlaczego warto założyć przed ślubem własną internetową stronę ślubną.