Domy weselne w Cieszynie

Cieszyńskie Domy Przyjęć

Dom weselny, dworek, restauracja, a może dom przyjęć okolicznościowych? W Cieszynie i okolicach znajdziemy całe mnóstwo lokali weselnych. Ilość osób, które mogą bawić się podczas jednego przyjęcia, kuchnia, wyposażenie, dekoracje wewnątrz – to wszystko ma znaczenie, dlatego warto wybór odpowiedniego miejsca dobrze przemyśleć. Poniżej prezentujemy Państwu wybrane lokale z Cieszyna i najbliższych okolic. liczymy także na Państwa komentarze dotyczące poszczególnych lokali weselnych.  Każda opinia ma dla nas olbrzymie znaczenie, a przede wszystkim cenna jest dla osób, które decydują się w najbliższym czasie na wesele. Zapraszamy do obejrzenia ofert domów przyjęć, sal weselnych w Cieszynie o okolicach!

Sala_weselne-Folwark_karlowiec-Ciszyn

Sala weselna, restauracja – Cieszyn – Niezwykle urokliwe miejsce do organizacji uroczystości weselnej. Lokal znajduje się w Kończycach Wielkich niedaleko Cieszyna. Jeśli chodzi o wesela to maksymalnie może bawić się tutaj 130 osób. Dom weselny położony jest z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. W najbliższym otoczeniu znajdziemy mnóstwo zieleni i spokoju – to wymarzone miejsce na uroczystość!
DANE KONTAKTOWE:
“Folwark Karłowiec”
43-419 Kończyce Wielkie
ul. Zamkowa 10

Dom Weselny - STRASZNY DWÓR w Cieszynie

Miejsce w Cieszynie, w którym z powodzeniem zorganizujemy przyjęcie weselne na najwyższym poziomie. W lokalu maksymalnie podczas jednej uroczystości może bawić się 90 osób. Znajdziemy tutaj zarówno kuchnię staropolską, regionalną, a także francuską. W ramach uroczystości weselnej otrzymujemy całe mnóstwo gratisów i dodatków. Koszt wesela rozpoczyna się od 140zł. za osobę.
DANE KONTAKTOWE:
Zajazd “Straszny Dwór”
Gumna 8, k/Cieszyna
gmina Dębowiec

Dom weselny, dworek - Cieszyn

Wyjątkowo urokliwe miejsce, w którym zorganizujemy nasz przyjęcie weselne marzeń. Lokal znajduje się z daleka od centrum miasta, w otoczeniu lasów i łąk, co z całą pewnością będzie dodatkowym atutem dla wszystkich Par Młodych. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz dom weselny został przygotowany z gustem i ze smakiem. Lokal zachęca także doskonałą kuchnią oraz obsługą na najwyższym poziomie.
DANE KONTAKTOWE:
Dworek UROCZYSKO
ul. Pasieki
43-419 Zamarski k. Cieszyna

 DODAJ OFERTĘ SWOJEGO LOKALU WESELNEGO – wybierz pakiet promocyjny i wypełnij formularz! Promocja firmy w internecie ma olbrzymie znaczenie, zwiększ ilość osób odwiedzających Twoją stronę internetową!

Dekoracje ślubne w Cieszynie

Dekorujemy sale weselne, samochody, kościoły i wiele innych. Profesjonalne i nietuzinkowe dekoracje ślubne w Cieszynie? Skorzystaj z oferty firmy DEKORADO!

Kasztanowy Dwór w Cieszynie - wesela

Kasztanowy Dwór
ul. Sikorskiego 1
43-400 Cieszyn

Sala weselna w hotelu Liburnia w Cieszynie

Hotel Liburnia
43-400 Cieszyn
ul. Liburnia 10

Restauracja Classic w Cieszynie - wesela

Restauracja Classic
ul. Bobrecka 15
44-400 Cieszyn

 

2 Responses to Sala weselna – Cieszyn

  1. Ptasia napisał(a):

    Hotel Liburnia w Cieszynie – byłam u koleżanki na weselu – super uroczyste miejsce na przyjęcie, jedzenie bardzo smaczne, tylko cena trochę za wysoka jak na moją kieszeń. Ale jak wiadomo za jakość trzeba zapłącić. W innych lokalach w Cieszynie nie byłam jeszcze – mieszkam tu od 2 lat dopiero 😉 Ale miast jest przepiękne.

  2. Stokrotka napisał(a):

    My organizowaliśmy wesele w Kasztanowym Dworze na Sikorskiego. Wesele odbyło się bez zastrzeżeń – było wszystko tak jak miało być. Polecam Wam to miejsce na weselisko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Sala weselna - Śląsk
Poszukujesz idealnego miejsca na swoją uroczystość weselną? Zobacz oferty domów weselnych, sal balowych, restauracji, hoteli i wielu innych firm. Zobacz najpiękniejsze miejsca na organizację wesela! Zobacz sale weselne na Śląsku
Samochód ślubny - Cieszyn

Limuzyna, kabriolet, retro, a może nowoczesny samochód? Znajdz ze Śląskim Poradnikiem Ślubnym auto do ślubu, wybierz odpowiadającą Ci ofertę, podróż z domu do kościoła oraz na salę weselną może być naprawdę wyjątkowa.

Zespół weselny - Cieszyn

DJ, zespół weselny, orkiestra, wodzirej - poszukujesz muzyków na swoje wesele? W Śląskim Poradniku Ślubnym znajdziesz oferty najlepszych, dodatkowo ogłoszenia, opinie, komentarze i wiele więcej. Zapraszamy!

Ślub i wesele na Śląsku
Ważne i najważniejsze informacje na temat organizacji ślubu i wesela na Śląsku. Podpowiedzi dotyczące wyboru sali weselnej, samochodu,  dekoracji ślubnych i wielu innych.