Podczas wyboru poszczególnych elementów związanych z uroczystością ślubną i weselną, warto rozpocząć poszukiwania od sali weselnej. W zależności ile osób chcemy na nasze przyjęcie zaprosić i jak obszerny posiadamy budżet, mamy do wyboru wiele ofert domów przyjęć czy sal weselnych. Tym razem zajmiemy się takimi miejscowościamu jak Rybnik, Żory czy Racibórz. 

           Sala klimatyzowana z osobnym miejscem na zespół weselny – to dziś standardowe wyposażenie lokali weselnych. Dziś sala weselna bez klimatyzacji praktycznie na samym początku traci i to całkiem sporo. Dlatego też jak udało nam się dowiedzieć, większość likali klimatyzację posiada. Oczywiście zupełnie inaczej wygląda sytuacja, gdy lokal istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat, a inaczej gdy lokal jest nowy. Warto jednak mimo wszystko przed zaprojektowaniem danej sali odwiedzić kilka osób, które organizacją przyjęć weselnych zajmują się od dawna. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę fakt iż to jak zaprojektujemy nasz lokal będzie miało odzwierciedlenie w przyszłych imprezach weselnych, a zwłaszcza w ich ilosci. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że przecież ilość wcale nie idzie z jakością. Faktycznie tak na rynku było jeszcze kilka lat temu, liczyła się ilość organizowanych przyjęć, co niestety nie musiało iść w parze z jakością. Dziś biorąc pod uwagę konkurencję na tym rynku, bardzo szybko taki lokal traci na atrakcyjności, a co za tym idzie spadają przychody. Ma być przytulnie, uniwersalnie i co najważniejsze jedzenie musi być smaczne. To wcale nie jest tak, że najważniejsza jest dziś dla Par Młodych cena. Proszę bowiem wziąć pod uwagę, że licząc wszystkie gratisy typu napoje, piwo czy desery i tort w cenie przyjęcia i tak wychodzimy taniej niż w przypadku gdy organizujemy to wszystko osobiście. Po krótkiej obserwacji i odwiedzinach bardzo szybko udało nam się znalezć sale weselną, dom przyjęć w Rybniku, Raciborzu czy Żorach z prawdziwego zdarzenia. Piękne wnętrza, dobra organizacja i co ważne o ile nie najważniejsze kuchnia na bardzo wysokim poziomie. Niestety były i takie lokale, które najzwyczajniej w świecie odmówiły nam odwiedzin i dokonania wstępnej oceny danej sali weselnej. Ogólnie rzecz biorąc organizując przyjęcie trzeba nastawić się na koszt rzędu 150-180 złotych za osobę. W niższych cenach, nasze przyjęcie nie bedzie wyglądało tak jak sobie wymarzyliśmy. 

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dekoracje weselne - Pszczyna

Wybór firmy zajmującej się dekorowaniem uroczystości ślubnych i weselnych to wcale nie taka prosta sprawa. Znajdź z nami najlepszą firmę oferującą dekorowanie w Pszczynie i okolicach.

Zespoły weselne - Sosnowiec

Poszukujesz odpowiedniego muzyka, czy wodzireja na swoje wesele w Sosnowcu? Zobacz koniecznie oferty najlepszych w regionie - dodatkowo opinie, komentarze, opisy osób, które wesele mają już za sobą!

Auto do ślubu - Racibórz

Prezentujemy firmy zajmujące się profesjonalnym wynajmem samochodów ślubnych w Raciborzu - zobacz o czym warto pamiętać podczas podejmowania decyzji, zdecyduj razem ze Śląskim Poradnikiem Ślubnym!