Poszukując dziś wymarzonego miejsca na nasze wesele bardzo często wybieramy pochopnie, tymczasem w każdym zakątku Śląska, możemy natknąć się na lokale, w których naprawdę warto zorganizować przyjęcie, oraz te, które należy omijać szerokim łukiem. Przykłady niedociągnięć można mnożyć. Najczęściej jednak są to braki w jedzeniu, zimne potrawy, brudne obrusy itp. Dlatego bardzo ważne jest to na jakie miejsce się zdecydujemy. Właściciele sal weselnych i domów przyjęć powinni pamiętać, iż bardzo łatwo jest zburzyć zaufanie do siebie, trudniej jest zbudować to zaufanie wśród klientów. Dlatego w Śląskim Poradniku Ślubnym będziemy opisywać i komentować poszczególne miejsca.

sala_weselna_rybnik

        Pęd życia oraz zwracanie tylko na błahe sprawy swojej uwagi, bardzo często wychodzi podczas organizacji przyjęcia weselnego. W tym artykule postaramy się wskazać kilka elementów na które trzeba zwrócić uwagę podczas wyboru Sali weselnej na nasze przyjęcie. Będziemy posiłkować się tutaj tematami zaczerpniętymi z życia, wszystkie przytoczone wydarzenia miały swoje miejsce w rzeczywistości.

      Sala weselna w Rybniku – lokali w tym mieście znajdziemy całkiem sporo, jednakże jak wszędzie na Śląsku, tak i tutaj są lepsze i gorsze miejsca. Wyobraźmy sobie naszą zabawę, jest północ, goście bawią się w najlepsze. Nagle na salę wpada właściciel i mówiąc przez mikrofon zabrania zabawy krzesłami na świeżo malowanym parkiecie. Padają słowa:

„Nie niszczymy parkietu oraz krzeseł, to własność lokalu i to Para Młoda będzie odpowiadać finansowo za zniszczenia”

Skonsternowani goście przestają się bawić i właściwie impreza weselna w pewnym sensie zwalnia, aż do momentu w którym goście się rozchodzą. Oczywiście wcześniej podczas podpisywania umowy takiej klauzuli nie było.

     Kolejny przykład, ty razem pochodzi z Katowic. Tym razem podczas uroczystości weselnej, nagle wyłączony zostaje prąd. Właściciel co prawda ma awaryjne zasilanie ale tylko na podstawowe odbiorniku prądu. Owa tutaj o minimalnym oświetleniu oraz zasilaniu w kuchni. Bez prądu zostaje miedzy innymi zespół weselny. Pytanie jak grać, by zabawiać gości, gdy zabraknie prądu na weselu? Przez blisko 2-3 godziny trwa awantura między właścicielem Sali weselnej a zespołem, a przecież zabawa nadal trwa.

       To tylko 2 z wielu przykładów, które trzeba wziąć pod uwagę jeszcze przed podpisaniem umowy z kimkolwiek. To bardzo ważne, ponieważ to od nas zależy jak będzie wyglądać nasz ślub i nasze wesele.

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ślub w kościele

Kilkanaście miesięcy przed dniem ślubu zadajemy sobie wiele pytań. Jednym z nich jest - organizacja ceremonii zaślubin w kościele. Tu pojawia się pytanie - czy zorganizować ślub w naszej parafii, czy może wybrać malutki kościółek w górach?

Sala weselna

Czy to w Katowicach, Rybniku czy też na przykład w Raciborzu i innych miastach Ślaska - wszędzie znajdziemy lepsze i gorsze lokale zajmujące się organizacją przyjęcia weselnego. O czym warto pamiętać przy wyborze lokalu weselnego. 

Auto do ślubu - Żory

Poszukujesz samochodu weselnego w Żorach? Zobacz oferty firm z tej okolicy - limuzyny, retro, klasyczne, a może SUV'y? Katalog najlepszych firm wynajmujących pojazdy ślubne tylko w Śląskim Poradniku Ślubnym.