Poszukując dziś wymarzonego miejsca na nasze wesele bardzo często wybieramy pochopnie, tymczasem w każdym zakątku Śląska, możemy natknąć się na lokale, w których naprawdę warto zorganizować przyjęcie, oraz te, które należy omijać szerokim łukiem. Przykłady niedociągnięć można mnożyć. Najczęściej jednak są to braki w jedzeniu, zimne potrawy, brudne obrusy itp. Dlatego bardzo ważne jest to na jakie miejsce się zdecydujemy. Właściciele sal weselnych i domów przyjęć powinni pamiętać, iż bardzo łatwo jest zburzyć zaufanie do siebie, trudniej jest zbudować to zaufanie wśród klientów. Dlatego w Śląskim Poradniku Ślubnym będziemy opisywać i komentować poszczególne miejsca.

sala_weselna_rybnik

        Pęd życia oraz zwracanie tylko na błahe sprawy swojej uwagi, bardzo często wychodzi podczas organizacji przyjęcia weselnego. W tym artykule postaramy się wskazać kilka elementów na które trzeba zwrócić uwagę podczas wyboru Sali weselnej na nasze przyjęcie. Będziemy posiłkować się tutaj tematami zaczerpniętymi z życia, wszystkie przytoczone wydarzenia miały swoje miejsce w rzeczywistości.

      Sala weselna w Rybniku – lokali w tym mieście znajdziemy całkiem sporo, jednakże jak wszędzie na Śląsku, tak i tutaj są lepsze i gorsze miejsca. Wyobraźmy sobie naszą zabawę, jest północ, goście bawią się w najlepsze. Nagle na salę wpada właściciel i mówiąc przez mikrofon zabrania zabawy krzesłami na świeżo malowanym parkiecie. Padają słowa:

„Nie niszczymy parkietu oraz krzeseł, to własność lokalu i to Para Młoda będzie odpowiadać finansowo za zniszczenia”

Skonsternowani goście przestają się bawić i właściwie impreza weselna w pewnym sensie zwalnia, aż do momentu w którym goście się rozchodzą. Oczywiście wcześniej podczas podpisywania umowy takiej klauzuli nie było.

     Kolejny przykład, ty razem pochodzi z Katowic. Tym razem podczas uroczystości weselnej, nagle wyłączony zostaje prąd. Właściciel co prawda ma awaryjne zasilanie ale tylko na podstawowe odbiorniku prądu. Owa tutaj o minimalnym oświetleniu oraz zasilaniu w kuchni. Bez prądu zostaje miedzy innymi zespół weselny. Pytanie jak grać, by zabawiać gości, gdy zabraknie prądu na weselu? Przez blisko 2-3 godziny trwa awantura między właścicielem Sali weselnej a zespołem, a przecież zabawa nadal trwa.

       To tylko 2 z wielu przykładów, które trzeba wziąć pod uwagę jeszcze przed podpisaniem umowy z kimkolwiek. To bardzo ważne, ponieważ to od nas zależy jak będzie wyglądać nasz ślub i nasze wesele.

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zespół weselny - Katowice

Przedstawiamy Państwu oferty zespołów weselnych z Katowic. Trudno dziś wyobrazić sobie uroczystość weselną bez akompaniamentu muzyki, dobrze gdy imprezę prowadzi wodzirej.

Sale weselny - Tychy

Dworki, domy przyjęć okolicznościowych, sale weselne i wiele innych - zobacz gdzie w Tychach znajdziesz miejsce na przygotowanie uroczystości weselnej marzeń - zapraszamy do lektury!

Dom przyjęć - PASZKÓWKA w Żorach

Prezentujemy Państwu Dom przyjęć, Salę weselną Paszkówka w Żorach - to idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego na terenie Żor. Obszerna sala weselna, przepiękny wystrój oraz smaczna kuchnia!