sala_weselna-raciborz.jpg    Sale weselne, restauracje, domy przyjęć w Raciborzu – ile osób na Śląsku, tyle różnych opinii na temat miasta. Racibórz to jedno z najstarszych miast mieszczących się na Śląsku. Dlatego też trudno nie postawić tezy zasadniczej – Racibórz to miasto, w którym można zorganizować wesele z prawdziwego zdarzenia. Oprócz dużego wyboru sal weselnych i domów przyjęć, mamy tutaj także przepiękne miejsca służące jako plener do zdjęć ślubnych. Pamiętajmy także o tym iż nie tylko w domu przyjęć zorganizujemy nasze przyjęcie. Dziś swoją weselna ofertę posiadają także restauracje, czy hotele. Warto także zaznaczyć iż miasto obfituje w przepiękne kościoły, w których Para Młoda może powiedzieć sobie sakramentalne TAK. Tutaj jednak przedstawiamy Państwu ofertę najlepszych domów przyjęć. Ważne przecież jest to, by nasze wesele odbyło się naprawdę w przepięknym miejscu. Czy faktycznie każdy dom przyjęć można bez wahania polecić do organizacji przyjęcia weselnego? Oprócz samego miasta Raciborza będziemy także prezentować lokale znajdujące się w mniejszych okolicznych miejscowościach – takich jak Rydułtowy, Krzyżanowice, Nędza, czy Tworków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sal weselnych i domów przyjęć w okolicach Raciborza.

Wszelkie informacje na temat lokali znajdujących się na stronie slubny-poradnik.pl zaczerpnięte są ze stron lokali oferujących swoje usługi, jeśli są Państwo zainteresowani poszerzeniem oferty o zdjęcia, opisy, filmy itp. itd prosimy o kontakt.

Dom Przyjęć ARTOR - Racibórz, Rybnik   Sala weselna, dom przyjęć ARTOR – RacibórzPrezentacja sali weselnej w której z owodzeniem zorganizujecie Państwo przyjęcie weselne na naprawdę wysokim poziomie. Dobrze przygotowane wnętrza, smaczna, klasyczna kuchnia i perfekcyjna obsługa – to wszystko charakteryzuje dom przyjęć ARTOR. Jak czytamy na stronie internetowej lokalu, bardzo często bawią się tutaj także mieszkańcy okolicznych miast – Rybnika, Raciborza, czy Żor. Uczestniczyłaś, uczestniczyłeś w przyjęciu weselnym w domu przyjęć Artor? Zostaw komentarz dotyczący wesela w tym miejscu!
 Złota Iglica w Raciborzu  Dom Przyjęć, Restauracja ZŁOTA IGLICA – RacibórzŁadny, zadbany, przygotowany z gustem i klasą – prezentujemy Państwu Zajazd Złota Iglica – miejsce, w którym z powodzeniem zorganizujemy przyjęcie weselne z prawdziwego zdarzenia. Lokal posiada salę balową, która umiejscowiona jest w dolnej części. Wnętrza są zadbane i dobrze zorganizowane jeśli chodzi o komunikację. Lokalizacja miejsca – tuz przy głównej trasie Rybnik – Racibórz, tuz przy wjezdzie do Raciborza.
 dworek_slaski_mini  Sala weselna, Dom Przyjęć DWOREK ŚLĄSKI – RacibórzObszerna sala weselna mieszcząca się w górnych częściach. Lokal usytuowany jest w pobliżu drogi Racibórz – Rybnik, co sprawia że łatwo tutaj dotrzeć, jednocześnie organizując tu przyjęcie weselne trzeba wziąć pod uwagę bliskość głównej drogi. Liczymy także na Państwa opinie na temat prezentowanego na naszych stronach lokalu weselnego – każde zdanie jest dla nas bardzo ważne! Zapraszamy do dodawania komentarzy!

10 Responses to Sala weselna – Racibórz

 1. Anonim napisał(a):

  nasze wesele odbyło się w restauracji Taaka Ryba w suminie. Super miejsce na weselną uroczystosc. Polecamy

 2. Anita napisał(a):

  Super, że można znaleźć w internecie takie strony internetowe, gdyż można poznać zdanie innych ludzi na dany temat. Osobiście bardzo często z tego korzystam. Postaram się zatem też dorzucić kilka słów w temacie domów przyjęć. Szukała sali weselnej na swoje przyjęcie bardzo długo. Ze względu na to iż mieszkam w Raciborzu , starałam się znaleźć lokal w miarę blisko. Miedzy innymi ze wzgląd na rodziców. Powiem Wam gdzie próbowałam i co wybrałam w konsekwencji. Po pierwsze trzeba anielskiej cierpliwości żeby dogadać się z Panią z Anielskiego Młyna – traktują przyszłych klientów tak, jakby robili im łaskę. Jak dla mnie po prostu od razu lokal skreślony. Jeśli tak samo podchodzą do przyjęcia weselnego to powodzenia. Byłam także w restauracji Brawo z Raciborza – tutaj wszystko było OK, ale nie było terminu. W konsekwencji nasze wesele odbyło się w Dworku Śląskim i jak to mówi mój brat byłam turbo zadowolona. Wysoki poziom, pyszne jedzenie i przepiękna sala balowa. Moi goście weselni byli zachwyceni. Polecam wszystkim to miejsce!

 3. Quba napisał(a):

  Mooni na stronie internetowej masz wszystkie dane, z tego co pamiętam to mają obszerną salę, zatem nie powinno być najgorzej. na stronie piszą, że 120 osób na jednym przyjęciu może się swobodnie bawić:

  http://www.artor.pl/sala/

  mam nadzieję, że nie dostanę po głowie za tego linka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dekoracje kościoła - Cały Śląsk

Zapraszamy do wyjątkowego świata dekoracji ślubnych i weselnych. Posiadamy własne krzesła i klęczniki do dekoracji kościoła, dywany - biały, czerwony, bordowy. Oferujemy usługi na terenie całego Śląska.

Sala weselna - Artor - Rybnik, Żory, Racibórz

Idealne miejsce do organizacji uroczystości weselnych. Obszerna, dobrze wyposażona sala, wyśmienita kuchnia oraz bardzo urokliwa lokalizacja. Zapraszamy mieszkańców Żor, Rybnika, Raciborza i wielu innych okolicznych miast.

Auto do ślubu - Racibórz

Prezentujemy firmy zajmujące się profesjonalnym wynajmem samochodów ślubnych w Raciborzu - zobacz o czym warto pamiętać podczas podejmowania decyzji, zdecyduj razem ze Śląskim Poradnikiem Ślubnym! 

Sale weselne - Racibórz

Dworki, pałace, domy przyjęć okolicznościowych i wiele innych. Zobacz gdzie w Raciborzu zorganizujesz przyjęcie weselne! Zapraszamy do dodawania opinii!