sala_weselna-raciborz.jpg    Sale weselne, restauracje, domy przyjęć w Raciborzu – ile osób na Śląsku, tyle różnych opinii na temat miasta. Racibórz to jedno z najstarszych miast mieszczących się na Śląsku. Dlatego też trudno nie postawić tezy zasadniczej – Racibórz to miasto, w którym można zorganizować wesele z prawdziwego zdarzenia. Oprócz dużego wyboru sal weselnych i domów przyjęć, mamy tutaj także przepiękne miejsca służące jako plener do zdjęć ślubnych. Pamiętajmy także o tym iż nie tylko w domu przyjęć zorganizujemy nasze przyjęcie. Dziś swoją weselna ofertę posiadają także restauracje, czy hotele. Warto także zaznaczyć iż miasto obfituje w przepiękne kościoły, w których Para Młoda może powiedzieć sobie sakramentalne TAK. Tutaj jednak przedstawiamy Państwu ofertę najlepszych domów przyjęć. Ważne przecież jest to, by nasze wesele odbyło się naprawdę w przepięknym miejscu. Czy faktycznie każdy dom przyjęć można bez wahania polecić do organizacji przyjęcia weselnego? Oprócz samego miasta Raciborza będziemy także prezentować lokale znajdujące się w mniejszych okolicznych miejscowościach – takich jak Rydułtowy, Krzyżanowice, Nędza, czy Tworków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sal weselnych i domów przyjęć w okolicach Raciborza.

Wszelkie informacje na temat lokali znajdujących się na stronie slubny-poradnik.pl zaczerpnięte są ze stron lokali oferujących swoje usługi, jeśli są Państwo zainteresowani poszerzeniem oferty o zdjęcia, opisy, filmy itp. itd prosimy o kontakt.

Dom Przyjęć ARTOR - Racibórz, Rybnik   Sala weselna, dom przyjęć ARTOR – RacibórzPrezentacja sali weselnej w której z owodzeniem zorganizujecie Państwo przyjęcie weselne na naprawdę wysokim poziomie. Dobrze przygotowane wnętrza, smaczna, klasyczna kuchnia i perfekcyjna obsługa – to wszystko charakteryzuje dom przyjęć ARTOR. Jak czytamy na stronie internetowej lokalu, bardzo często bawią się tutaj także mieszkańcy okolicznych miast – Rybnika, Raciborza, czy Żor. Uczestniczyłaś, uczestniczyłeś w przyjęciu weselnym w domu przyjęć Artor? Zostaw komentarz dotyczący wesela w tym miejscu!
 Złota Iglica w Raciborzu  Dom Przyjęć, Restauracja ZŁOTA IGLICA – RacibórzŁadny, zadbany, przygotowany z gustem i klasą – prezentujemy Państwu Zajazd Złota Iglica – miejsce, w którym z powodzeniem zorganizujemy przyjęcie weselne z prawdziwego zdarzenia. Lokal posiada salę balową, która umiejscowiona jest w dolnej części. Wnętrza są zadbane i dobrze zorganizowane jeśli chodzi o komunikację. Lokalizacja miejsca – tuz przy głównej trasie Rybnik – Racibórz, tuz przy wjezdzie do Raciborza.
 dworek_slaski_mini  Sala weselna, Dom Przyjęć DWOREK ŚLĄSKI – RacibórzObszerna sala weselna mieszcząca się w górnych częściach. Lokal usytuowany jest w pobliżu drogi Racibórz – Rybnik, co sprawia że łatwo tutaj dotrzeć, jednocześnie organizując tu przyjęcie weselne trzeba wziąć pod uwagę bliskość głównej drogi. Liczymy także na Państwa opinie na temat prezentowanego na naszych stronach lokalu weselnego – każde zdanie jest dla nas bardzo ważne! Zapraszamy do dodawania komentarzy!

10 Responses to Sala weselna – Racibórz

 1. Moooni napisał(a):

  czy wesele w artorze na 110 ludzi da radę? żeby było jeszcze swobodne miejsce do szaleństwa na parkiecie?

 2. Gość napisał(a):

  Osobiście organizowałam wesele w Iglicy w Raciborzu i nie moge narzekać na poziom obsługi i jedzenia. Mieliśmy wszystkiego dużo, ale też sporo zapłaciliśmy za nasze przyjęcie. Nie wyobrażam sobie wysokich cen i niskiego poziomu obsługi. Wyobrażam sobie za to niskie ceny i niski poziom obsługi. Tak czy owak LUDZIE wesele musi kosztować!!!! Nie ma innej opcji. A jesli chodzi o inne lokale weselne w Raciborzu to trudno cos polecić, chyba w tym Bravo też jest nieźle, znajomi chwalą sobie to miejsce. Reszty nie znam 😉

 3. Olga napisał(a):

  Byłam kiedyś na weselu w iglicy w Raciborzu i powiem tak – oprawa super, zdaje się, że dekoracje robiła jakaś zewnętrzna firma, obejście lokalu super – nawet powiedziałabym, pierwsza klasa, ale jedzenie mi nie smakowało. Być może się czepiam, ale jestem mocno wyczulona w temacie potraw przesiąkniętych tłuszczem. Jeśli poprawić kuchnię, byłoby uroczo.

 4. BasiaiTomasz napisał(a):

  my tez robiliśmy wesele w Artorze w Rydułtowach. Jedzenie pyszne, piękna sala – wszystko super! Małżeństwo z Rybnika poleca 🙂

 5. Quba napisał(a):

  W artorze robią super wesela – byłem kilka razy, swoje też tam zrobimy. Mają fajne ceny i dużo jedzenia dają. Pozdrawiam moją przyszłą żonkę Anitę. Quba

 6. Weronika napisał(a):

  Mieliśmy wesele w restauracji Bravo w Raciborzu, polecam ten lokal na wesele. Dobre jedzenie i miła obsługa. Super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ślub i wesele na Śląsku
Ważne i najważniejsze informacje na temat organizacji ślubu i wesela na Śląsku. Podpowiedzi dotyczące wyboru sali weselnej, samochodu,  dekoracji ślubnych i wielu innych.
Sala weselna - Artor - Rybnik, Żory, Racibórz

Idealne miejsce do organizacji uroczystości weselnych. Obszerna, dobrze wyposażona sala, wyśmienita kuchnia oraz bardzo urokliwa lokalizacja. Zapraszamy mieszkańców Żor, Rybnika, Raciborza i wielu innych okolicznych miast.

Sala weselna - Śląsk
Poszukujesz idealnego miejsca na swoją uroczystość weselną? Zobacz oferty domów weselnych, sal balowych, restauracji, hoteli i wielu innych firm. Zobacz najpiękniejsze miejsca na organizację wesela! Zobacz sale weselne na Śląsku
Sale weselne - Racibórz

Dworki, pałace, domy przyjęć okolicznościowych i wiele innych. Zobacz gdzie w Raciborzu zorganizujesz przyjęcie weselne! Zapraszamy do dodawania opinii!