sala_weselna_RYBNIK

Najpiękniejsze domy weselne w Rybniku i okolicach.

Rybnik to stale rozwijające się miasto, z roku na rok poprawia się tutaj ilość i jakość dróg, zarówno większych jak i mniejszych. Również nasza droga do ołtarza ślubnego wydaje się mniej kręta. Podobnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o jakość i ilość sal weselnych i domów przyjęć w Rybniku. Zarówno w samym centrum miasta jak i na obrzeżach znajdziemy całkiem sporo gustownych lokali weselnych. Mowa tutaj o domach weselnych z prawdziwego zdarzenia oraz o salach, które na nasze przyjęcie możemy po prostu wynająć. Dobrze dobrane menu weselne, układ stołów – to wszystko i wiele więcej możemy dokładnie ustalić przed podjęciem ostatecznej decyzji gdzie odbędzie się nasze wesele. Również ma znaczenie ilość osób, które będą bawić się podczas naszej imprezy. Są bowiem zarówno mniejsze lokale, jak i większe. W Rybniku i okolicach bez problemu znajdziemy lokal, w którym zorganizujemy uroczystość weselną na 250 osób, jak i na 60 osób. Warto dodać także, że ze względu na dobra komunikację w mieście mamy łatwy dojazd również do takich miast jak Żory, czy Racibórz. Sale weselne w Rybniku są bogate w dekoracje, posiadają także dobrze wyposażone wnętrza, jednakże nie każdy lokal można naprawdę, z czystym sumieniem polecić. Zapraszamy również do dodawania komentarzy związanych z danym lokalem znajdującym się na terenie Rybnika. 

dom_przyjec-artorSala weselna, dom przyjęć ARTOR – RydułtowyPrezentacja sali weselnej w której z powodzeniem zorganizujecie Państwo przyjęcie weselne na naprawdę wysokim poziomie. Dobrze przygotowane wnętrza, smaczna, klasyczna kuchnia i perfekcyjna obsługa – to wszystko charakteryzuje dom przyjęć ARTOR. Jak czytamy na stronie internetowej lokalu, bardzo często bawią się tutaj także mieszkańcy okolicznych miast – Rybnika, Raciborza, czy Żor i Wodzisławia Śląskiego. Sala jest w stanie pomieścić maksymalnie 120 osób, koszt za osobę zaczyna się już od 145 złotych.

44-280 Rydułtowy
ul. Raciborska 151
tel. kom. +48 504 858 586
biuro@artor.pl
www.artor.pl

Wesele w Restauracji Bavaria

Restauracja w Rybniku

 Dom Przyjęć, Restauracja BAVARIA – RybnikNiewielka sala weselna mieszcząca się w dolnej części restauracji Bavaria. Lokalizacja idealna jeśli chodzi o organizację przyjęcia weselnego. Mamy do dyspozycji cichą, spokojna okolicę, letni ogródek i smaczną kuchnię – nie tylko Bavarską. Gdyby nie sala weselna o niewielkich rozmiarach – miejsce idealne na organizacje każdego przyjęcia weselnego. Restauracja BAVARiA – zobacz prezentację śląskiego Poradnika Ślubnego oraz komentarze dotyczące organizacji przyjęć weselnych w tym lokalu w Rybniku!

Sala weselna w restauracji Pasja w Rybniku

Restauracja – Rybnik

 Sala weselna, Dom Przyjęć PASJA – RybnikObszerna sala weselna mieszcząca się w górnych częściach Restauracji PASJA. Co ciekawe miejsce to znajduje się w samym centrum Rybnika. Dla jednych osób może to być argumentem ZA danym lokalem, dla innych PRZECIW. Lokal oferuje pięknie przygotowane wnętrza oraz dobrą kuchnię, gustownie urządzone wnętrza i miłą obsługę. Czekamy również na Państwa komentarze dotyczące Domu Przyjęć PASJA w Rybniku, każdy głos ma dla nas olbrzymie znaczenie  – zobacz pełną prezentację lokalu na stronach Śląskiego Poradnika Ślubnego.

Dodaj firmę do Śląskiego Poradnika Ślubnego

Dodaj wpis, promuj swój lokal weselny w Rybniku i okolicach. Tylko najlepsze firmy z branży ślubno-weselnej.

Przyjęcia weselne w domu weselnym Finezja

Sala weselna – Rybnik

Dom Przyjęć FINEZJA w Rybnikulokal położony na obrzeżach Rybnika – konkretnie w Szczerbicach. Otoczenie lokalu – w niedalekiej odległości od domków jednorodzinnych. Mimo to Dom Przyjęć Finezja posiada ogródek letni, a wnętrza są przygotowane w klasycznym stylu. Nie posiadamy informacji dotyczących kuchni oraz obsługi lokalu. Zapraszamy do dodawania komentarzy. Dom Przyjęć Finezja – zobacz naszą prezentację, jesteś właścicielem lokalu – dodaj więcej informacji oraz galerię zdjęć!

Sale weselne w Rybniku - zobacz!

Dom Przyjęć – Rybnik

Sala weselna, dom weselny – SAWANA – Rybnik Lokal na pierwszy rzut oka robi olbrzymie wrażenie. Przepięknie prezentuje się z zewnątrz, co ciekawe nasze wesele będzie również przepięknie prezentować się wewnątrz! Warto zwrócić uwagę na fakt iż lokal znajduje się w niewielkiej odległości od kościoła. Nie posiadamy informacji dotyczących kuchni oraz obsługi lokalu. Dom Przyjęć SAWANA – prezentacja lokalu. 

Dom Przyjęć Kasjopeja w Rybniku

Dom Przyjęć Kasjopeja w Rybniku

Dom Przyjęć KASJOPEJA – Rybnik Lokal ten znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Rybnika, a także osiedli Nowiny i Chabrowa. Pomimo tego wszystkiego mamy tutaj ciszę i spokój, gdyż tylna część lokalu znajduje się nieopodal lasu i łąk. Sale są w pełni klimatyzowane, mamy tutaj do dyspozycji także niewielki parking. Twoje przyjęcie weselne odbyło się w Sali Weselnej Kasjopeja? Zostaw komentarz, zależy nam na każdej informacji, od każdego internauty! 

Dekoracje ślubne i weselne - Rybnik

Dekorujemy kościoły, sale weselne, samochody ślubne i wiele innych. Posiadamy krzesła i klęczniki do dekoracji kościoła, pokrowce na krzesła, stojaki, świeczniki, nasi floryści przygotują kompozycje do dekoracji ołtarza, stołów weselnych. Oprócz tego przygotujemy także bukiet ślubny, butonierki i wiele innych.

Polecamy również sale weselne w Raciborzu, sala weselna w Wodzisławiu Śląskim, Domy przyjęć – Gliwice – tutaj również znajdziecie Państwo lokale weselne, w których z powodzeniem można zorganizować przyjęcie weselne. Znajd z nami wymarzone miejsce na przyjęcie weselne.

52 Responses to Sala weselna – Rybnik

  1. Waldemar napisał(a):

    W mojej opinii najlepszy lokal na organizację wesela w Rybniku to Artor. Mają wyśmienite jedzenie, przepiękną salę weselną i cudowne obejście. Polecam!! Żeby było łatwiej – http://www.artor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dekoracje kościoła - Cały Śląsk

Zapraszamy do wyjątkowego świata dekoracji ślubnych i weselnych. Posiadamy własne krzesła i klęczniki do dekoracji kościoła, dywany - biały, czerwony, bordowy. Oferujemy usługi na terenie całego Śląska.

Sale weselne w Rybniku

Przedstawiamy ofertę domów przyjęć i sal weselnych z terenu Rybnika i okolic. W mieście mamy do wyboru szeroki wachlarz ofert lokali weselnych.  Zobacz opinie internautów dotyczące Rybnickich sal weselnych i innych tego typu lokali.

Zespół weselny - Rybnik

Poszukiwania idealnego zespołu weselnego lub DJ trzeba zacząć nawet na kilkanaście miesięcy przed uroczystością ślubną. W Śląskim Poradniku Ślubnym prezentujemy zespoły weselne z Rybnika i najbliższych okolic. Opinie i komentarze! 

Sala weselna - Śląsk
Poszukujesz idealnego miejsca na swoją uroczystość weselną? Zobacz oferty domów weselnych, sal balowych, restauracji, hoteli i wielu innych firm. Zobacz najpiękniejsze miejsca na organizację wesela! Zobacz sale weselne na Śląsku