PageLines- sala_weselna_tarnowskie-gory.jpg   Tarnowskie Góry – miasto leżące w niedalekiej odległości od Bytomia, Lublińca, czy Piekar Śląskich. Ze względu na dosyć duży obszar miasta, mamy tutaj także spory wybór sal weselnych i domów przyjęć na nasze wesele. Mowa tutaj także o hotelach, restauracjach – w nich również możemy przygotować uroczystość weselną dla naszych gości. Znajdziemy tutaj zarówno duże lokale, jak i te mniejsze, w których maksymalnie podczas jednej uroczystości weselnej może bawić się zaledwie 40-50 osób. Warto jednak zaznaczyć, że ni każda Para Młoda myśli o organizowaniu licznego przyjęcia weselnego – kameralne uroczystości również mają swój charakter. Poza centralną częścią Tarnowskich Gór, lokale znajdziemy także na obrzeżach miasta. Wybór jest spory, należy jednak pamiętać iż ilość wcale nie idzie w tym przypadku z jakością, dlatego warto zasięgnąć opinii osób, które tego typu przyjęcie mają już za sobą! Zapraszamy jednocześnie do dodawania wpisów dotyczących poszczególnych lokali weselnych.

Wszelkie informacje na temat lokali znajdujących się na stronie slubny-poradnik.pl zaczerpnięte są ze stron lokali oferujących swoje usługi, lub bezpośrednio od osób reprezentujących firmy, jeśli są Państwo zainteresowani poszerzeniem oferty o zdjęcia, opisy, filmy itp. itd prosimy o kontakt.

kontakt@slubny-poradnik.pl

palac_w_rybnej-Tarnowskie_Gory   Sala weselna – Pałac w Rybnej – Tarnowskie Góry Pałac może się szczycić bogatą historią. Pierwsze informacje na temat pałacu pojawiły się już w 1976, natomiast w 2011 roku obiekt został zrewitalizowany na cele kulturalne. W ramach prac odrestaurowano elewację zewnętrzną oraz zabytkowe wnętrza. Dziś w tym miejscu z powodzeniem zorganizujemy nasze przyjęcie weselne. Ze względu na bogatą przeszłość historyczną, nasze wesele również może być wyjątkowe. Więcej informacji na temat Pałacu w Rybnej znajdziecie Państwo na stronie internetowej. Polecamy to wyjątkowe miejsce na każdą uroczystość – naprawdę warto!
 Złota Iglica w Raciborzu  Dom Przyjęć, Restauracja ZŁOTA IGLICA – RacibórzŁadny, zadbany, przygotowany z gustem i klasą – prezentujemy Państwu Zajazd Złota Iglica – miejsce, w którym z powodzeniem zorganizujemy przyjęcie weselne z prawdziwego zdarzenia. Lokal posiada salę balową, która umiejscowiona jest w dolnej części. Wnętrza są zadbane i dobrze zorganizowane jeśli chodzi o komunikację. Lokalizacja miejsca – tuz przy głównej trasie Rybnik – Racibórz, tuz przy wjezdzie do Raciborza.

2 Responses to Sala weselna – Tarnowskie Góry

  1. Andzia napisał(a):

    Też chciałam dorzucić swoje pięć groszy do opinii na temat knajp w Tarnowskich. Odradzam Wam organizację wesela w domu przyjęć NAD ANIOŁEM! W zasadzie to wszystko z góry na dół było do kitu, całe szczęście, że przekonałam się o tym na czyimś weselu, nie swoim. Organizacja po prostu do bani, brak możliwości porozmawiania, negocjacji. Jak już koleżanka wpłaciła zaliczkę to był praktycznie koniec współpracy. Omijać szerokim łukiem!

  2. Kasia napisał(a):

    Kiedyś byłam w Pałacu w Rybnej na przyjęciu urodzinowym u koleżanki – na wszystkie imprezy miejsce godne polecenia, jesli ktoś jest z Tarnowskich Gór to tym bardziej polecam! Super miejsce 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dekoracje ślubne - Tarnowskie Góry

Szukasz dekoratora ślubnego, chcesz aby Twoja uroczystość weselna była pełna kwiatów świeżych? Poniżej prezentujemy wybrane firmy zajmujące się dekorowaniem wszelkiego rodzaju uroczystości, w tym ślubów i wesel! Ogłoszenia, opinie i komentarze. 

Sala weselna - Śląsk
Poszukujesz idealnego miejsca na swoją uroczystość weselną? Zobacz oferty domów weselnych, sal balowych, restauracji, hoteli i wielu innych firm. Zobacz najpiękniejsze miejsca na organizację wesela! Zobacz sale weselne na Śląsku
Sala weselna - Tarnowskie Góry

Dworek, restauracja, dom weselny, a może hotel - zobacz gdzie w Tarnowskich Górach znajdziesz miejsce na swoje wesele. Co ciekawe znajdziemy tutaj zarówno większe lokale mogące pomieścić 200-300 osób ale i te bardziej kameralne.

Dekoracje kościoła - Cały Śląsk

Zapraszamy do wyjątkowego świata dekoracji ślubnych i weselnych. Posiadamy własne krzesła i klęczniki do dekoracji kościoła, dywany - biały, czerwony, bordowy. Oferujemy usługi na terenie całego Śląska.