sala_weselna-zabrze      Sale weselne, domy weselne, restauracje, a nawet hotele – to miejsca, w których z powodzeniem zorganizujemy nasze wesele. Coraz więcej lokali oferuje organizację przyjęć weselnych – wielokrotnie jest nawet tak, że w gratisie otrzymujemy nie tylko szampan na powitanie gości weselnych, ale także apartament dla nowożeńców w cenie, ale również kwiaty na stoły weselne. Praktycznie z roku na rok rośnie liczba lokali w Zabrzu, dzięki czemu rośnie także jakośc oferowanych usług. Dziś liczy się nie tylko doskonała kuchnia. dziś ważna obsługa uroczystości, wystrój wnętrz ale także, a może przede wszystkim odpowiednie podejście do klienta. Tutaj przedstawiamy Państwu wizytówki firm, które w swojej ofercie posiadają organizację uroczystości weselnych w Zabrzu!  

 

Salaweselna-niezle_ziolko-ZabrzeRestauracja NIEZŁE ZIÓŁKO – Zabrze Restauracja, sala weselna która w swojej ofercie posiada również organizację przyjęć weselnych. Sala weselna NIEZŁE ZIÓŁKO w Zabrzu. W ofercie trzy sale weselne – dwie mniejsze i jedna większa. Sale doskonale jest udekorowane, na uwagę zasługuje także  kuchnia i obsługa kelnerska. Zapraszamy również do dodawania opinii na temat lokalu!

restauracja@niezle-ziolko.com.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Auto do ślubu - Zabrze

Przepiękne limuzyny weselne w kolorze białym, samochody w stylu retro oraz nowoczesne pojazdy ślubne - zobacz oferty firm zajmujących się wynajmem pojazdów ślubnych w Zabrzu.

Dekoracje kościoła - Cały Śląsk

Zapraszamy do wyjątkowego świata dekoracji ślubnych i weselnych. Posiadamy własne krzesła i klęczniki do dekoracji kościoła, dywany - biały, czerwony, bordowy. Oferujemy usługi na terenie całego Śląska.

Dekoracje ślubne w Zabrzu

Dekoracje kościoła na czas uroczystości ślubnej, strojenie sal weselnych, czy samochodów - zobacz oferty dekoratorów ślubnych i kwiaciarni w Zabrzu i okolicach!

Zespoły weselne w Zabrzu

Poszukujesz zespołu na swoje wesele, a może jesteś zainteresowany ofertą DJ'a na przyjęcie? Zobacz oferty muzyków z Zabrza i najbliższych okolic!