Najlepsze lokalo      Jedno z największych miast naszego regionu. To miejscowość, w której znajdziemy bogatą ofertę domów przyjęć i sal weselnych. Do wyboru mamy nie tylko olbrzymie sale, ale także mniejsze restauracje, w których także z powodzeniem zorganizujemy nasze wesele. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że rozpiętość cenowa jest w Katowicach olbrzymia. Znajdziemy lokal na nasze wesele w dobrej cenie, z dobrą kuchnią, są niestety także lokale, w których za osobę zapłacimy naprawdę dużo, ale cena niestety niekoniecznie idzie tutaj z jakością. Warto przed wyborem miejsca naszego przyjęcia dokładnie przemyśleć sprawę, w którym domu przyjęć w Katowicach warto takie przyjęcie zorganizować. Być może lepszym rozwiązaniem będzie zorganizować taką imprezę w okolicznych mniejszych miejscowościach. A wybór jest spory – Chorzów, Świętochłowice, Sosnowiec i wiele innych. Zapraszamy Państwa do przejrzenia ofert lokali weselnych z okolicy – prezentujemy miejsca, w których zarezerwujemy termin naszego przyjęcia! Czekamy także na Państwa komentarze dotyczące poszczególnych lokali weselnych.

    Wszelkie informacje na temat lokali znajdujących się na stronie slubny-poradnik.pl zaczerpnięte są ze stron lokali oferujących swoje usługi, jeśli są Państwo zainteresowani poszerzeniem oferty o zdjęcia, opisy, filmy itp. itd prosimy o kontakt.

rozana_dolina-katowice   Sala weselna, sala bankietowa – Różana Dolina – KatowiceElegancka i gustowna sala weselna, w której maksymalni może bawić się 100 osób. Firma oferuje zarówno stylowe wnętrza, jak i piękny ogród letni. Jak czytamy na stronie internetowej firmy – znajdziemy tutaj także wyśmienitą kuchnię. Zapraszamy również do komentowania wpisów dotyczących poszczególnych sal weselnych w Katowicach. Byłeś/ byłaś w Różanej Dolinie – zostaw komentarz!
 Śląskie firmy z branży ślubnej - katalog najlepszych
 marysin_dworSala weselna – Marysin Dwór – KatowiceObszerna sala weselna mieszcząca się niedaleko od centrum Katowic, jednocześnie jest tu cicho i spokojnie. Sala weselna oferuje doskonałą kuchnię oraz wyjątkowe wnętrza. Oprócz samej sali bankietowej znajdziemy tutaj także miejsca hotelowe dla naszych gości weselnych oraz apartament dla nowożeńców w cenie przyjęcia weselnego. To wyjątkowe miejsce, które warto wziąć pod uwagę podczas organizacji przyjęcia weselnego. 

12 Responses to Sale weselne w Katowicach

 1. Mariusz napisał(a):

  Wiele lokali można proponować w Katowicach, jednak trzeba mieć też na uwadze iż nie zawsze najważniejszym wyznacznikiem jakości jest cena. Ze wzgledu na swój wiek coraz częściej mam okazję chodzić na wesela dzieciaków w mojej licznej Śląskiej rodziny. Coraz częściej się jednak zastanawiam czy faktycznie trzeba dziś organizować wesela z taką pompą. My jesteśmy z Giszowca, ale na weselach byłem już i w centrum Katowic i na obrzeżach – wszędzie właściciele starają sie jak mogą by ich lokal wyróżniał się na tle pozostałych. Mowa tytaj nie tylko o położeniu lokalu weselnego, ale także o menu weselnym, projekcie wnątrza sali weselnej , ale także o aspekcie finansowym. Z rozmowy z młodymi jesno wynika że im wcześniej zaczniemy poszukiwania naszej restauracji, tym lepszy okazuje się wybór. W przypadku naszej rodziny to się sprawdza – wierzcie mi. Trzeba się po prostu lokalem zainteresować znacząco wcześniej – rekordziści – moja chrześnica rozpoczęła badanie rynku na 2,5 roku przed planowaną uroczystością. Ze względu na jej charakter oraz charakter rodziców wszystko było zaplanowana naprawdę bardzo drobiazgowo. Lokal perfekcyjny, a mieścił się raczej w środku stawki jesli idzie o koszt za jedną osobę! Byłem tam gdzie było znacznie drożej, a wcale nie było lepiej. Pozdrawiam wszystkich przeglądających tą stronę. Mariusz z Katowic.

 2. Malwina napisał(a):

  Postanowiłam że też się podzielę swoimi spostrzeżeniami z uroczystości weselnej, też miałam ślub w Katowicach, natomiast lokal w Chorzowie, ze względu na prawo pozwólcie że pominę nazwę lokalu, nie chcę mieć żadnych dodatkowych problemów związanych z organizacją przyjęcia. To co jednak ważne to dokładnie zapiszcie wszystko o czym mówicie podczas rozmowy wstępnej, w umowie końcowej. Wielokrotnie jest zupełnie inaczej a to czegoś brakowało, a to czegoś nie było wcale, a podczas przyjęcia okazało się że w sali obok były urodziny pewnego pana i część moich gości została pobita przez imprezowiczów urodzinowych – masakra. Uważacjie !!!

 3. Dom Przyjęć EUPHORIA napisał(a):

  Zapraszamy do wyjątkowego Domu Przyjęć, w którym w konkurencyjnej cenie zorganizujecie Państwo przyjęcie weselne, komunijne, studniówkę i wiele innych uroczystości. Oferujemy wysoką jakość, doskonałą obsługę, perfekcyjnie dopracowane wnętrza! więcej informacji TUTAJ:

  http://www.euphoria-sosnowiec.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zespół weselny - Katowice

Przedstawiamy Państwu oferty zespołów weselnych z Katowic. Trudno dziś wyobrazić sobie uroczystość weselną bez akompaniamentu muzyki, dobrze gdy imprezę prowadzi wodzirej.

Dom weselny w Katowicach

Prezentujemy salę weselną CALVADOS w Katowicach. Przepiękne wnętrza, wyjątkowa atmosfera oraz doskonała kuchnia - to podstawowe zalety miejsca.  Zobacz prezentację na stronach Śląskiego Poradnika Ślubnego.

Dekoracje kościoła - Cały Śląsk

Zapraszamy do wyjątkowego świata dekoracji ślubnych i weselnych. Posiadamy własne krzesła i klęczniki do dekoracji kościoła, dywany - biały, czerwony, bordowy. Oferujemy usługi na terenie całego Śląska.