PageLines- samochod_slubny_pszczyna.jpg    Pszczyna – limuzyny weselne, samochody w stylu retro, bryczki i inne pojazdy do ślubu i na wesele. Szukasz pojazdu weselnego? Chcesz aby Wasza podróż ślubna do kościoła i na salę weselną była naprawdę wyjątkowa? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą samochodów ślubnych. Pszczyna to niewielka miejscowość znajdująca się pomiędzy Tychami a Bielskiem. Na terenie samego miasta i w najbliższych okolicach znajdziemy całe mnóstwo firm zajmujących się branżą ślubno-weselną. Wśród tych firm, także te wynajmujące pojazdy ślubne. Samochody retro, limuzyny klasyczne, nowoczesne i wiele innych.Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko zależy jednak od naszego budżetu ślubnego. Znajdziemy tutaj bowiem zarówno samochody w cenie 400 złotych za całą uroczystość, ale są i takie samochody za które trzeba zapłacić nawet 2000 złotych za uroczystość ślubną. W kwestii wynajmu takiego auta trzeba jednak pytać, pytać i jeszcze raz pytać. Nie zawsze bowiem wszystko mamy w cenie, czasem trzeba dopłacić. Oprócz Pszczyny będziemy tutaj prezentować także samochody ślubne z okolicznych mniejszych miejscowości – Suszec, Czechowice-Dziedzice, Kobiór, Piasek, Pawłowice i wiele innych.

Sale weselne w Pszczynie

Domy przyjęć okolicznościowych, sale weselne i inne lokale na terenie Pszczyny, w których organizowane są przyjęcia weselne. Dworki, restauracje, hotele i wiele innych. Znajdź z nami wymarzone miejsce na weselną uroczystość! 

Zespół weselny - Pszczyna

Zobacz prezentacje zespołów weselnych z Pszczyny - muzyka podczas każdego przyjęcia weselnego ma olbrzymie znaczenie. Trudno dziś wyobrazić sobie przyjęcie bez odpowiedniej oprawy. Zespoły weselne, DJ, a może orkiestra?

Ślub i wesele na Śląsku
Ważne i najważniejsze informacje na temat organizacji ślubu i wesela na Śląsku. Podpowiedzi dotyczące wyboru sali weselnej, samochodu,  dekoracji ślubnych i wielu innych.
Dekoracje weselne - Pszczyna

Wybór firmy zajmującej się dekorowaniem uroczystości ślubnych i weselnych to wcale nie taka prosta sprawa. Znajdź z nami najlepszą firmę oferującą dekorowanie w Pszczynie i okolicach.