Tuż przed ślubem najczęściej zadajemy sobie jedno proste pytanie, mianowicie – czy  wszystko, na pewno dopięte zostało na ostatni guzik. Tymczasem okazuje się, że pomocny w tym temacie może być XXI wiek. Dziś bowiem wszystkiego szukamy w Internecie, pytanie dlaczego nasz ślub i wesele mają nie iść z duchem czasu? Właśnie w internecie coraz więcej jest ofert dotyczących zaprojektowania ślubnej strony internetowej. Można by zadać pytanie po co komu taka strona? Odpowiedź jest prosta – możemy za jej pośrednictwem zorganizować całe przyjęcie weselne oraz poinformować naszych gości, gdzie i kiedy odbywać się będzie nasze przyjęcie.

slubna_strona

        Tak zwanych „dodatnich plusów” jest zdecydowanie więcej. Wyobraźmy sobie na przykład listę prezentów na takiej stronie internetowej. Każdy z gości ma do naszej strony dostęp i wie jakie są nasze oczekiwania związane z prezentami i niespodziankami. Przecież nie zawsze musi to być opasła koperta z pieniędzmi? A nawet jeśli, to przecież zawsze można poinformować naszych gości iż chcielibyśmy tylko i wyłącznie koperty. Wszystkim nam będzie dużo łatwiej, trudno przecież takie informacji przekazywać osobiście. Wyobraźmy sobie jeszcze współpracę z konsultantem ślubnym lub dekoratorem. O ile prościej będzie, gdy wszystkie informacje zawarte będą na naszej ślubne stronie internetowej?! Dostęp do układu stołów na sali weselnej, podpowiedzi dotyczące kwiatów na stołach, wszelkiego rodzaju dane adresowe i wiele innych, niezwykle ważnych informacji ślubnych. Oczywiście tego typu informacje są również bardzo ważne dla naszych gości, dosłownie każda informacja może trafić do nich za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jest jeszcze co najmniej jedna pozytywna strona naszej nomen omen ślubnej strony internetowej. Nasi goście będą już po ślubie na bieżąco ze zdjęciami ślubnymi, każdy może od razu zobaczyć nasze fotografie ślubne oraz materiały video. Nasi goście także mogą na bieżąco wrzucać zdjęcia zrobione podczas naszego ślubu i wesela.

          Reasumując, już od 300-400 złotych otrzymujemy ślubna stronę internetową, która może być pomocna zarówno przed, podczas jaki i po naszym ślubie!

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Auto - Tarnowskie Góry

Poszukujesz samochodu na swoje wesele w Tarnowskich Górach? Zobacz oferty najlepszych firm wynajmujących limuzyny, samochody retro oraz nowoczesne pojazdy.Dodaj swoje ogłoszenie dotyczące pojazdu ślubnego - zdobądź nowych klientów!

Dekoracje ślubne - Katowice

Dekorowanie sal weselnych, samochodów ślubnych, kościołów i wiele innych - zobacz która firma udekoruje Waszą uroczystości ślubną w kościele i weselną na sali weselnej.

Samochód ślubny - Katowice

W Katowicach i okolicach znajdziemy mnóstwo firm wynajmujących samochody weselne, czy ślubne. Kabriolet, limuzyna, a może retro? Znajdz z nami wymarzony pojazd ślubny w Katowicach.Opinie i komentarze!