Poniżej prezentujemy Państwu zespoły weselne z terenu Katowic i nie tylko. Zobacz gdzie znajdziesz wymarzony zespół na swoje wesele! 

Zespół weselny - Takie Trio - Katowice

Zespół pochodzący z Sosnowca, ale bardzo często grający  także na weselach w Katowicach. W repertuarze lata 50,60,70 oraz elementy współczesnej muzyki rozrywkowej i wiele innych. 
takietrio@poczta.fm

 

umiesc_zespol

Dodaj pełną prezentację – pliki dźwiękowe, galerię, pełny opis i wiele więcej, promuj swój zespół weselny na stronach Śląskiego Poradnika Ślubnego. Jesteśmy na całym Śląsku!
ZOBACZ:
Przykładowa prezentacja

zespol_muzyczny_adamsband

Zespół muzyczny z kilkunastoletnim doświadczeniem. W repertuarze zespołu cały przekrój muzyki od początków po współczesność. Skład zespołu jest ustalany wcześniej podczas rozmowy wstępnej z organizatorem. 
adamsband@adamsband.pl

napisz_do_nas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Samochód ślubny - Katowice

W Katowicach i okolicach znajdziemy mnóstwo firm wynajmujących samochody weselne, czy ślubne. Kabriolet, limuzyna, a może retro? Znajdz z nami wymarzony pojazd ślubny w Katowicach.Opinie i komentarze!

Sala weselna - Śląsk
Poszukujesz idealnego miejsca na swoją uroczystość weselną? Zobacz oferty domów weselnych, sal balowych, restauracji, hoteli i wielu innych firm. Zobacz najpiękniejsze miejsca na organizację wesela! Zobacz sale weselne na Śląsku
Ślub i wesele na Śląsku
Ważne i najważniejsze informacje na temat organizacji ślubu i wesela na Śląsku. Podpowiedzi dotyczące wyboru sali weselnej, samochodu,  dekoracji ślubnych i wielu innych.
Dom weselny w Katowicach

Prezentujemy salę weselną CALVADOS w Katowicach. Przepiękne wnętrza, wyjątkowa atmosfera oraz doskonała kuchnia - to podstawowe zalety miejsca.  Zobacz prezentację na stronach Śląskiego Poradnika Ślubnego.