W mieście znajdziemy bogatą ofertę zespołów weselnych. W samych tylko Żorach jest ich co najmniej kilka, lub nawet kilkanaście. Oczywiście bardzo często na weselach grają także zespoły weselne z okolicznych miejscowości – takich jak Woszczyce, Suszec, Pawłowice, Orzesze itp.  Jesteś zadowolony/ zadowolona z usług zespołu weselnego? Z chęcią poleciłbyś/poleciłabyś zespół weselny? Zostaw komentarz lub opinię na temat danej firmy! Formularz znajdziesz pod spodem. 

zespol_student-zory

Zespół, który powstał w 1986 roku. Kapela może pochwalić się bardzo bogatym doświadczeniem, jeśli chodzi o uroczystości weselne.
KONTAKT:
44-240 Żory
ul Dębowa 9/2

Dodaj firmę

Dodaj pełną prezentację – pliki dźwiękowe, galerię, pełny opis i wiele więcej, promuj swój zespół weselny na stronach Śląskiego Poradnika Ślubnego. Jesteśmy na całym Śląsku!
ZOBACZ:
Przykładowa prezentacja

zespol_weselny-premium

Zespół istnieje na rynku od 1997 roku. Od początku istnienia zespół tworzą dwie osoby, posiadające odpowiednie przygotowanie muzyczne – to gwarancja jakości na Twoim Weselu i innej uroczystości! 
KONTAKT:
zmpremium@wp.pl

napisz_do_nas

One Response to Zespół weselny – Żory

  1. Gosc napisał(a):

    słyszałem duzo dobrego o zespole student. Znajomi nam tez polecili ale nie bylo wolnego terminu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zespół weselny - Quattro - Żory

Nasz duet jest w stanie zagwarantować udaną zabawę na przyjęciu weselnym. Towarzyszymy parze młodej aż od wyjścia z domu, ponieważ w naszej ofercie mamy grę na akordeonie w domu pani młodej.

Auto do ślubu - Żory

Poszukujesz samochodu weselnego w Żorach? Zobacz oferty firm z tej okolicy - limuzyny, retro, klasyczne, a może SUV'y? Katalog najlepszych firm wynajmujących pojazdy ślubne tylko w Śląskim Poradniku Ślubnym. 

Dekoracje ślubne - Żory

W naszej ofercie dekorowanie ślubne i weselne - stroimy kościoły, samochody ślubne, sale weselne i wiele innych. Zapraszamy Pary Młode z Żor, Rybnika, Raciborza i innych Śląskich miast.

Sala weselna - Artor - Rybnik, Żory, Racibórz

Idealne miejsce do organizacji uroczystości weselnych. Obszerna, dobrze wyposażona sala, wyśmienita kuchnia oraz bardzo urokliwa lokalizacja. Zapraszamy mieszkańców Żor, Rybnika, Raciborza i wielu innych okolicznych miast.